021 _ 669 669 00 info@raymon24.com اللغة العربية

بالن سواری بر فراز تهران

  1400-09-10
  جاذبه های گردشگری تهران

آیا می دانستید در تهران می شود بالن سواری کرد؟

 

لذت سوار شدن بر سبد بالن و با آن، به آسمان رفتن، قطعا لذتی هیجان انگیز و غیر قابل فراموش خواهد بود که قطعا، خیلی ها، علاقه به لمس این حس را دارند.

 

 

در گذشته، در ده منطقه مطرح جهان، این امکان وجود داشت که بتوان، به رویای لمس پرواز با بالن دست یافت که این نقاط جذاب شامل هند، نیوزلند، ترکیه ( نزدیک ترین مرکز بالن سواری در کشور همسایه که آسمانش مملو از بالن هایی رنگی و زیبا می باشد. )، صحرای نامیب، نیومکزیکو، کنیا، لیتوانی، میانمار، استرالیا و مصر می باشند که خوشبختانه دیگر، نیاز به پرداخت هزینه های زیاد و پیمودن مسافت های طولانی نمی باشد.

 

هم اکنون در تهران این امکان فراهم شده است،درست است تهران!

 

 

بهتر است بدانید، صد سال پیش، دوبار تلاش کردند که این جاذبه ی تفریحی را به سایر جاذبه های تفریحی تهران، اضافه کنند ولی با شکست مواجه شدند و امروز، در فاصله 65 کیلومتری تهران و 5 کیلومتری جنوب جاده هراز و میان دو شهر دماوند و فیروز کوه، این لذت بی پایان و بمب هیجان، در اختیار ما بالن دوستان قرار داده شده است.

البته، هزینه بالن سواری در تهران، دو میلیون تومان می باشد که به لمس این حس جذاب، می ارزد و ظرفیت هر بالن، 5 نفر که 4 نفر بزرگسال، به همراه یک کودک می باشد و قسمت خوشمزه ماجرا، آن جاست که مقصد نا معلوم است جای نگرانی نیست به محض اتمام تجربه جذاب خود، با ماشین به مرکز بازگردانده می شوید.

  1400-09-10
  جاذبه های گردشگری تهران