021 _ 669 669 00 info@raymon24.com اللغة العربية

آلبوم تالار وحدت

  1400-09-10
  جاذبه های گردشگری تهران

 تالار وحدت، یه ابهت و حس و حال خاصی داره و اگه روزی، به هر دلیلی، دلتون گرفت به این مکان سر بزنید، نقطه ای که بسیار بسیار دلتون در آینده برایش پر خواهد کشید. نقطه ای که سرشار از آرامش و پر از هنر های جور واجوره، لطفا وقتی به این مکان، که بهشت هنره سر زدید البته، بعد از پایان تماشای برنامه مد نظرتون، سرتون رو نندازید پائین و سعی کنید تمام جزئیات تالار رو نفس بکشید. در تالار وحدت، می توانید نظاره گر هنرمندی بزرگان، همچون نوازندگان مطرح و اجرای تئاتر توسط بهترین بازیگران ایران جهان باشید.

 

سالن اصلی، شامل طبقه همکف و سه طبقه بالکن و دارای 20 کابين مخصوص در 2 ضلع غربی و شرقی است، البته جايگاه ويژه واقع در بالکن 1 و يک جايگاه مخصوص، واقع در بالکن دوم هم دارد. وحدت، می تواند بیش از 700 تماشاگر رو در فضای داخلی خودش جای دهد. نمای بيرونی بالکن‌ ها، به‌ شکل نيم دايره هستند که از داخل به سبک کنگره‌ های هخامنشی، گچبری شده‌اند. در همکف چهار در ورودی از هر سمت سالن، امکان ورود و خروج ميهمانان را فراهم می‌ کند.

 

تالار وحدت کجاست؟

 

تالار وحدت تهران، در خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار قرار دارد.
 

از چه مسیر هایی می شود خودمان را برسانیم به تالار وحدت؟

 

تالار وحدت، بین دو ایستگاه متروی فردوسی و تئاترشهر ( چهارراه ولیعصر ) در خط چهار مترو تهران، واقع شده است. البته، به ایستگاه تئاتر شهر، کمی نزدیک‌ تر است. برای رسیدن به تالار وحدت، می‌ توانید در این ایستگاه، از قطار پیاده شوید و پس از خروج از ایستگاه، به‌ سمت ضلع شرقی پارک دانشجو بروید. از آنجا، به خیابان استاد شهریار بروید تا به تالار وحدت برسید. اگر قصد استفاده از اتوبوس را دارید نیز، می‌ توانید از خطوط اتوبوس تندرو میدان آزادی تهرانپارس و راه‌ آهن تجریش و راه‌ آهن پارک‌ وی استفاده کنید.

  1400-09-10
  جاذبه های گردشگری تهران