021 _ 669 669 00 info@raymon24.com اللغة العربية

باملند قطب تفریحی تهران

  1400-09-10
  جاذبه های گردشگری تهران

جایی برای داشتن آرامش و حس زندگی!

 

یه جای دلبر، میون شهر، که وقتی واردش می شوید یه عالم رنگ، مهمان چشمانتون می شود و یه جورایی از هر فکری رها می شوید. اینجا، هر آنچه که به آن احتیاج دارید رو می توانید تهیه کنید، مثل وسایل خونه، دکوری جات ها، لباس و همچنین، رستوران های به نام شهر تهران، در این مکان، شعبه دارند و مطلب خوشمزه این مکان، در این است که خوراکی های ارگانیک هم می شود در این مکان تهیه کرد.

 

 

این جا جایی است برای اندکی نفس کشیدن!

 

ساکنین شهر تهران، این امکان را دارند که به جای صرف هزینه و زمان خود برای سفر به شهرهای شمالی و جنوبی کشور، برای استفاده از فضای دریایی به ساحل سنگی دریاچه مصنوعی خلیج فارس بروند و از امکانات این منطقه تفریحی استفاده کنند.

تازگی ها، کشتی رویال به امکانات دریاچه اضافه شده است که خود به تنهایی حرفی برای گفتن دارد و همچنین چرخ و فلک موجود در مجموعه که خود تداعی خنده های از ته دل  بچگی می تواند باشد.

 

 

مجموعه در فضای آزاد خود، این میدان را به ورزشکاران و ورزش دوستان داده است که بتوانند راحت به فعالیت های ورزشی خود بپردازند مثل دوچرخه سواری! از دیگر امکانات مجموعه می توان شهر بازی، پیست پاتیناژ که در حال افتتاح می باشد، قایق سواری، تشک پرش آزاد، وی آر لند اشاره کرد.

 

از چه راهی به باملند برسیم؟

 

دریاچه مصنوعی چیتگر، در شمال پارک جنگلی چیتگر قرار گرفته است و جنوب دریاچه به آزاد راه تهران کرج و شمال آن، به بزرگراه همت و شرق آن، به بزرگراه آزادگان می‌ رسد.

برای رسیدن به مقصد، از بزرگراه آزادگان می بایست، خروجی امیرکبیر را برویم. اگر با مترو می‌ خواهیم برویم باید سوار قطار خط 5 بشویم و در ایستگاه چیتگر مترو پیاده شویم و با تاکسی‌ های پایانه چیتگر، به خیابان هوانیروز برسیم، ازآنجا می‌ توانیم به آسانی به سمت میدان و بلوار موج برویم.

 

  1400-09-10
  جاذبه های گردشگری تهران