021 _ 669 669 00 info@raymon24.com اللغة العربية

سری به این پل بزنید!

 
  جاذبه های گردشگری تهران

 ارتفاع، آخرین اتفاقی بود برای یادآوری هر آن چیزی که باید فراموش کرد!

 

پل طبیعت، پلی که به جرات، گام نهادن بر روی آن، حس رهایی را القا می کند و باعث می شود تا زندگی را نفس بکشید. علاوه بر اینکه می توانید، تک تک قدم های خود را بشنوید، دیدن صحنه ی زیبای لبخند آدم هایی که از جلوی شما در حال عبور هستند می تواند لذت بخش باشد. دیدن رفت آمد ماشین ها می تواند شما را به فکر فرو ببرد و بتوانید اندکی با خود خلوت فکری داشته باشید.

پل طبیعت، پارک آب و آتش را به پارک طالقانی وصل می کند که شما عزیزان می توانید از امکانات تفریحی این دو پارک هم زمان استفاده بفرمائید. نقشه ساخت پل طبیعت از روی نقشه پل خواجو اصفهان گرفته شده است که البته بیشتر شبیه به درخت است.

 

این پل سه طبقه است که طبقه اولش پر است از فودکورت و رستوران، که علاوه بر میل خوراکی های خوشمزه ،شما عزیزان می توانید از مناظر زیبای اطراف پل لذت ببرید.

 

 

مطلب بسیار مهم این است که هر روزه از ساعت 8 صبح تا 11 شب امکان بازدید وجود دارد. 

 

بهترین و جذاب ترین بخش پارک آب آتش که متصل به پل طبیعت است قسمت فواره‌ های هیجان‌ انگیز آب و ستون‌های آتش است. تصویر بچه‌ هایی که جیغ‌زنان از لای فواره‌ ها می‌گذرند و سرتاپا خیس و خوشحالند، خیلی زیباست.

 

 

اکثرا برای دویدن به پارک طالقانی می‌آیند، یا با پینگ‌پونگ، بسکتبال و شطرنج مشغول می‌ شوند. می‌ شود بین درخت‌ های انبوه این پارک قدم بزنیم و هوای تمیز نفس بکشیم و ذهن‌مان فرصت استراحت بدهیم.

از چه راه هایی خود را به پل طبیعت برسانیم؟

 

مسیر 1: از بوستان اب و آتش باید از معابر فرعی ضلع شرقی خیابان آفریقا بعد از عبور از چهار راه جهان کودک و ورود به خیابان دیدار جنوبی وارد پارک شوید.

مسیر 2: بوستان طالقانی هم نیز راه دیگری است که می توانیداز مسیر غرب به شرق بزرگراه حقانی و یا ایستگاه مترو حقانی وارد بوستان شوید.

دسترسی با مترو: ایستگاه مترو حقانی به پل طبیعت نزدیک است و می توانید بعد از پیاده شدن از آن با کمی پیاده روی به مقصد برسید.

با تاکسی: میتوان از میدان رسالت ،سید خندان و میدان ونک سوار خطی های مترو حقانی شد و به مقصد رسید.

 
  جاذبه های گردشگری تهران