021 _ 669 669 00 info@raymon24.com اللغة العربية

اعلام نتایج لاتاری 2025

  1402-02-14
  لاتاری

 نتایج لاتاری چه تاریخی اعلام می شود؟

 

نتایج لاتاری 2025 در تاریخ 4 MAY سال 2024، یعنی شش ماه پس از ثبت نام اعلام می شود. اگر در سال 1402 لاتاری را ثبت نام کرده اید در تاریخ 15 اردیبهشت ماه 1403 می توانید از نتایج قرعه کشی بزرگ لاتاری خود مطلع شوید. زمان دقیق اعلام نتایج بخت آزمایی بزرگ لاتاری 2025، 15 اردیبهشت ماه روز شنبه اعلام شده است.

 

نتایج لاتاری چگونه اطلاع رسانی می شود؟

 

می بایست دقت داشته باشید که اعلام نتایج لاتاری، به هیچ عنوان به صورت پیام کوتاه و یا ایمیل، برای فرد ثبت نام کننده ارسال نخواهد شد و حتما می بایست از طریق سایت اصلی لاتاری، از برنده شدن و یا برنده نشدن خود، در این قرع کشی بزرگ آمریکا، مطلع شوید.

 

برای دیدن نتایج لاتاری 2025 می توانید اینجا کلیک کنید

 

تاریخ اعلام نتایج لاتاری و سودجویی های رایج در این زمان

 

اعلام نتایج لاتاری، حدود 6 ماه پس از ثبت نام اعلام می‌شود. به عنوان مثال اگر در ماه اکتبر سال 2023در لاتاری ثبت نام کرده اید نتایج آن، در ماه می سال 2024، اعلام می شود. افراد سودجو نیز، با نزدیک شدن به تاریخ اعلام نتایج لاتاری، ایمیل های زیادی را برای افراد مختلف ارسال می کنند که گاها باعث می شود افراد در دام انسان های سودجو بیافتند. بنابراین، لازم به ذکر است که هیچگونه ایمیلی با عنوان برنده شدن در لاتاری، برای شرکت کنندگان، ارسال نمی شود پس مراقب باشید در دام انسان های سودجو نیافتید.

 

مدارک لازم برای اعلام نتایج لاتاری

 

در زمان ثبت نام لاتاری 2025، هنگامی که ثبت نام لاتاری را به پایان رساندید، صفحه‌ای که اطلاعات هویتی شما در آن ثبت گردیده است نمایش داده می شود که در انتهای صفحه نیز، یک کد رهگیری لاتاری یا همان Confirmation number ( کانفرمیشن نامبر ) به شما اختصاص داده خواهد شد. توصیه می شود همیشه از این صفحه پرینت تهیه نمایید و یا فایل آن را سیو نمایید زیرا شما برای چک کردن اعلام نتیجه لاتاری، فقط به صفحه کانفرمیشن نامبر نیاز دارید و همین که شما اطلاعات مندرج در این صفحه شامل نام و نام خانوادگی سال تولد به میلادی و کد کانفرمیشن رو وارد کنید میتوانید نتیجه لاتاری را بررسی کنید. همچنین، اگر کد رهگیری لاتاری خود را فرموش کرده اید می توانید این کد کانفرمیشن را نیز، از طریق سایت اصلی لاتاری به نشانی اینترنتی dvprogram.state.gov بازیابی کنید.

  1402-02-14
  لاتاری